• AKCJA "PLECACZEK" - PODSUMOWANIE

07.03.2022

Drodzy Rodzice!

Jesteśmy ogromnie poruszeni Państwa odzewem na naszą szybką akcję pomocy dla ukraińskich dzieci. Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się zebrać 132 w pełni wyposażone plecaczki, które jeszcze w piątek po południu zostały zawiezione przez Hanię z "Lisków" wraz z Rodzicami i Bratem do punktu zbiórki w gliwickich "Forum", skąd zostaną rozdysponowane dalej, do potrzebujących dzieciaków.

Z calego serca dziękujemy!!!

• KIERMASZ ŚWIĄTECZNY - PODSUMOWANIE

13.12.2021

W imieniu fundacji GRAM KIBICUJĘ POMAGAM składamy Państwu serdeczne podziękowania za zaangażowanie w organizację i przebieg kiermaszu świątecznego, zarówno osobom ofiarującym piękne ozdoby, kupującym, jak i przedstawicielkom Rady Rodziców wspierającym nas w sprzedaży.

Na szczególne podziękowanie zasługują p. Ania i Zuzia z pracowni Naboo - organizatorki warsztatów florystycznych dla 4 i 5-latków, dzięki którym nasz kiermasz zasiliły tajemnicze prace dzieci wystawione na sprzedaż.

Kiedy tak wiele osób łączy jeden cel - POMAGANIE - efekty zawsze są wspaniałe. W naszym przypadku ten efekt to dochód zebrany podczas kiermaszu, który przekazany zostanie na cele statutowe Fundacji, w tym na zakup sprzętu medycznego na wybrany oddział pediatryczny.

Całkowity dochód z kiermaszu wynosi:

DZIĘKUJEMY!!!​​​​​​​

• AKTUALNA SYTUACJA - APEL DO RODZICÓW

Drodzy Rodzice,

biorąc pod uwagę aktualną sytuację epidemiczną w placówce przypominamy, że w przedszkolu nadal do odwołania obowiązują następujące zasady bezpieczeństwa:

- do przedszkola przychodzą wyłącznie zdrowe dzieci - bez jakichkolwiek oznak choroby (kaszel, katar, gorączka, wysypka itp.),

- dziecko przyprowadza i odbiera 1 osoba, również bez jakichkolwiek oznak choroby,

- obowiązuje osłanianie ust i nosa maseczką oraz dezynfekcja rąk i dystans od innych osób,

- przedszkole należy opuszczać bez zbędnej zwłoki.

Liczymy na Państwa rozsądek i poczucie odpowiedzialności. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo i zdrowie całej naszej przedszkolnej społeczności.

• JESIENNY KIERMASZ - PODSUMOWANIE

22.11.2021

Z dumą i radością informujemy, że dochód z jesiennego kiermaszu ciast i przetworów wyniósł 3927 zł. Szczegółowe rozliczenie znajduje się na drzwiach przedszkola.

Kwota ta zostanie wpłacona bezpośrednio na konto Fundacji Gram Kibicuję Pomagam w tym tygodniu, o czym poinformujemy Państwa udostępniając potwierdzenie dokonania wpłaty.

Jeszcze raz dziękujemy za Państwa zaangażowanie!

• FINAŁ ZBIÓRKI DLA ZWIERZAKÓW

18.10.2021

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie się w zbiórkę na rzecz zwierząt ze schroniska. Państwa odzew na naszą akcję był niesamowity. Dary w dniu dzisiejszym zostaną przekazane p. Dorocie Lora koordynującej zbiórkę w naszym mieście.

Dziękujemy  również Rodzicom, którzy zgłosili chęć pomocy przy noszeniu kartonów oraz Tacie Olka z oddziału "Myszek", który zaoferował swój transport.

• NUMERY KONT

Ze względu na powtarzające się błędne wpłaty przypominamy:

• Opłaty za przedszkole należy wnosić na poniższy numer konta:
              94 1560 1081 2121 0978 2501 0029
              (do 10 dnia każdego miesiąca, podając imię i nazwisko dziecka oraz miesiąc którego dotyczy opłata)
            • Składkę na Fundusz Rady Rodziców prosimy wpłacać na konto:
              40 8454 0001 3007 0055 8875 0001
              (termin do 15 października, podając imię i nazwisko dziecka oraz nazwę oddziału)
          • ROK SZKOLNY 2021/2022

30.08.2021

Już w środę 1 września powitamy nowy rok szkolny, dlatego też prosimy Państwa o zapoznanie się z istotnymi informacjami organizacyjnymi:

1. Wytyczne sanitarne dla przedszkoli pozostały utrzymane, co oznacza:

- obowiązek dezynfekcji rąk przed wejściem do placówki,

- obowiązek osłaniania ust i nosa maseczką ochronną na terenie przedszkola,

- utrzymywanie dystansu od pracowników przedszkola i pozostałych osób,

- ograniczenie liczby osób wchodzących na teren przedszkola do niezbędnego minimum - dziecko przyprowadza i odbiera 1 zdrowa osoba - rodzic lub wyznaczony opiekun.

2. Oddziały czynne są w następujących godzinach:

Parter lewa strona:

Oddział "Liski" - 6:00-16:00

Oddział "Zajączki" - 7:30-15:30

Parter prawa strona:

Oddział "Myszki" - 7:00-17:00

Oddział "Kotki" - 7:30-16:00

Piętro:

Oddział "Wiewióreczki" - 7:00-15:30

Oddział "Jagódki" - 7:30-15:30

SCHODZENIE SIĘ DZIECI:

6:00-7:00 - wszystkie dzieci przebywają w sali "Lisków"

7:00-7:30 - "Wiewióreczki" i "Jagódki" przebywają razem w sali "Wiewióreczek"

- "Myszki" i "Kotki" przebywają razem w sali "Myszek"

- "Zajączki" przebywają razem w sali "Lisków"

o 7:30 - "Jagódki", "Kotki" i "Zajączki" przechodzą do swoich sal.

ROZCHODZENIE SIĘ DZIECI:

o 15:30 - "Zajączki" przechodzą do sali "Lisków"

- "Wiewióreczki" przechodzą do sali "Myszek"

- "Jagódki" przechodzą do sali "Kotków"

16:00-17:00 - wszystkie dzieci przebywają w sali "Myszek"

Rodzice chcący uniknąć przebywania dziecka w porannych i popołudniowych oddziałach mieszanych proszeni są o przyprowadzanie i odbieranie dzieci bezpośrednio z sal poszczególnych oddziałów w godzinach ich pracy.

3. Szczegółowe informacje dotyczące zebrań z rodzicami zostaną podane do 1 września.

• UWAGA!!! WAŻNE!!!

Drodzy Rodzice!

W trosce o bezpieczeństwo Waszych dzieci, a naszych przedszkolaków przypominamy, że wewnętrzne drzwi wejściowe do przedszkola powinny pozostawać zamknięte, tak aby żadne dziecko nie mogło wyjść samo poza placówkę.

Prosimy o zwrócenie uwagi przy wchodzeniu i wychodzeniu czy drzwi domykają się i reagowanie, jeśli widzą Państwo, że są otwarte na oścież.

Z góry dziękujemy za czujność i współpracę.

• Wirusoochrona

Choć wirusy znamy, to z nimi do czynienia nie mamy.
            Dlaczego?
            Bo o zdrowie dbamy!
            W naszym przedszkolu przeprowadzona została Akcja WIRUSOOCHRONA.